Artikel 1032634
0.0
-
0 reviews
BD kogelkraan 2 x binnendraad 1 inch|duims
calcActive())">
Deze BD pp kogelkraan heeft 2 aansluitingen met 1" binnendraad en is onderdeel van de serie 2000 van BD Bucchi. Deze serie wordt met name toegepast in de industrie en bij agrarische doeleinden. Te denken valt aan: beregening, filtersystemen, pompen, slangen, zwembaden en tanks.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 14,27
excl. BTW:
€ 11,79
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Deze BD pp kogelkraan heeft 2 aansluitingen met 1" binnendraad en is onderdeel van de serie 2000 van BD Bucchi. Deze serie wordt met name toegepast in de industrie en bij agrarische doeleinden. Te denken valt aan: beregening, filtersystemen, pompen, slangen, zwembaden en tanks.
De kogelkraan is gemaakt van PP, is daardoor vrijwel onbreekbaar en is slijt- en slagvast.
| Type aansluiting | binnendraad |
|---|---|
| Drukklasse | 10 bar |
| Diameter inch | 1 '' |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PP |
| Maximale druk | 10 bar |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 80 °C |
| Merknaam | BD Bucchi |
Schrijf zelf een beoordeling