Artikel 1032629
0.0
-
0 reviews
BD kogelkraan 2 x binnendraad 3/4 inch|duims
calcActive())">
Deze BD pp kogelkraan heeft 2 aansluitingen met 3/4" binnendraad en is onderdeel van de serie 2000 van BD Bucchi. Deze serie wordt met name toegepast in de industrie en bij agrarische doeleinden. Te denken valt aan: beregening, filtersystemen, pompen, slangen, zwembaden en tanks.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 12,92
excl. BTW:
€ 10,68
excl. BTW:
Op voorraad
1 tot 2 werkdagen
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Deze BD pp kogelkraan heeft 2 aansluitingen met 3/4" binnendraad en is onderdeel van de serie 2000 van BD Bucchi. Deze serie wordt met name toegepast in de industrie en bij agrarische doeleinden. Te denken valt aan: beregening, filtersystemen, pompen, slangen, zwembaden en tanks.
De kogelkraan is gemaakt van PP, is daardoor vrijwel onbreekbaar en is slijt- en slagvast.
| Type aansluiting | binnendraad |
|---|---|
| Drukklasse | 10 bar |
| Diameter inch | 3/4 '' |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PP |
| Maximale druk | 10 bar |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 80 °C |
| Merknaam | BD Bucchi |
Schrijf zelf een beoordeling