Artikel 1032669
0.0
-
0 reviews
BD kogelkraan pp binnendraad 1/2 inch x buitendraad 1/2 inch
calcActive())">
Deze kogelkraan is onderdeel van de serie 2000 van BD Bucchi. Deze serie wordt met name toegepast in de industrie en bij agrarische doeleinden. Te denken valt aan: beregening, filtersystemen, pompen, slangen, zwembaden en tanks.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 10,94
excl. BTW:
€ 9,04
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Deze kogelkraan is onderdeel van de serie 2000 van BD Bucchi. Deze serie wordt met name toegepast in de industrie en bij agrarische doeleinden. Te denken valt aan: beregening, filtersystemen, pompen, slangen, zwembaden en tanks.
Deze BD pp kogelkraan heeft aan één zijde een aansluiting met binnendraad en aan de andere zijde buitendraad. Beide aansluitingen hebben een diameter van 1/2".
| Type aansluiting | binnendraad, buitendraad |
|---|---|
| Drukklasse | 10 bar |
| Diameter inch | 1/2 '' |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PP |
| Maximale druk | 10 bar |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 80 °C |
| Merknaam | BD Bucchi |
Schrijf zelf een beoordeling