| Gewicht | 0,19 kg |
|---|---|
| Artikelnummer fabrikant | TG302 |
| Breedte | 122 mm |
| Kleur | bruin |
| Hoogte | 406 mm |
| Lengte | 194 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merknaam | Esschert |
Schrijf zelf een beoordeling
Bijpassende producten
Op = op
Op = op
Op = op
Op = op