Artikel 1709
0.0
-
0 reviews
PVC straatkolk compleet met GY rooster, spie 125 mm
calcActive())">
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 139,95
excl. BTW:
€ 115,66
excl. BTW:
Op voorraad
1 tot 2 werkdagen
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
| Belastbaarheid (kg) | 12500 |
|---|---|
| Bijzonderheden | 20 liter zandvang, incl. scharnierend rooster, afstand uitloop bovenkant rooster 26,5 cm |
| Breedte | 315 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Kleur | grijs |
| Hoogte | 710 mm |
| Kleur onderbak | grijs |
| Kleur rooster | zwart |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal rooster | gietijzer |
| Stankafsluiter | Ja |
Schrijf zelf een beoordeling