Artikel 1000863
0.0
-
0 reviews
Uponor gasleiding 20 x 2,25 mm lengte 100 meter
calcActive())">
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 537,80
excl. BTW:
€ 444,46
excl. BTW:
Op voorraad
1 tot 2 werkdagen
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Deze Uponor meerlagenbuis geel is geschikt voor het aanleggen van een gasleiding in de woning naar de cv ketel. Het is de uponor SACP gasbuis diameter 20 x wanddikte 2,25 mm. De rollengte is 100 meter. De buis wordt afgedopt geleverd zodat er tijdens de montage geen vuil in de leiding kan komen.
Deze Uponor gasleiding is geschikt voor installatie binnen en mag weggewerkt worden in de muur.
| Aantal lagen | 5 |
|---|---|
| Binnendiameter | 15,5 mm |
| Binnenwand | glad |
| Diameter | 20 mm |
| Kleur | geel |
| Keurmerk | Gastec QA, KIWA |
| Materiaal | aluminium, kunststof |
| Merknaam | Uponor |
| Serie | Uponor MLC-G |
| Wanddikte | 2,25 mm |
Schrijf zelf een beoordeling