Uponor kabelbeschermingsbuis zwart voor meerlagenbuis van 16 mm
Op voorraad
De Uponor mantelbuis zwart voor meerlagenbuis 16 mm, verkrijgbaar per meter, biedt extra bescherming voor meerlagenbuizen tijdens installatie en gebruik. Deze mantelbuis voorkomt beschadiging van de buis en verlengt de levensduur van installaties, wat essentieel is voor betrouwbare en lekvrije water- en verwarmingssystemen.
| Gewicht | 0,06 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 19,9 mm |
| Binnenwand | geribbeld |
| Buitendiameter | 25 mm |
| Buitenwand | geribbeld |
| Diameter | 16 mm |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor | flexibele waterleidingen t/m 16 mm |
| Materiaal | PE |
| Max. lengte | 50 meter |
| Merknaam | Uponor |
| Trekkoord | nee |
| Verkrijgbaar per meter | ja |
| Wanddikte | 2,55 mm |