Uponor kabelbeschermingsbuis zwart voor meerlagenbuis van 18 mm
Op voorraad
De Uponor mantelbuis zwart voor meerlagenbuis 18-20 mm, verkrijgbaar per meter, biedt extra bescherming tijdens de installatie en het gebruik van meerlagenbuizen. Deze mantelbuis voorkomt beschadiging van de buis en zorgt voor een langere levensduur, essentieel voor een betrouwbare en lekvrije werking van water- en verwarmingssystemen.
| Gewicht | 0,07 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 22,9 mm |
| Binnenwand | geribbeld |
| Buitendiameter | 28 mm |
| Buitenwand | geribbeld |
| Diameter | 20 mm |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor | flexibele waterleidingen t/m 20 mm |
| Materiaal | PE |
| Max. lengte | 50 meter |
| Merknaam | Uponor |
| Trekkoord | nee |
| Verkrijgbaar per meter | ja |
| Wanddikte | 2,55 mm |