Uponor mantelbuis zwart voor meerlagenbuis 18 / 20 mm rol 50 mtr
Op voorraad
De Uponor mantelbuis zwart voor meerlagenbuis 18-20 mm, geleverd op een rol van 50 meter, biedt extra bescherming voor meerlagenbuizen tijdens installatie en gebruik. Deze mantelbuis voorkomt beschadigingen en verhoogt de duurzaamheid van de installatie, wat essentieel is voor betrouwbare en lekvrije water- en verwarmingssystemen.
| Gewicht | 3,4 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 22,9 mm |
| Binnenwand | geribbeld |
| Buitendiameter | 28 mm |
| Buitenwand | geribbeld |
| Diameter | 20 mm |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor | flexibele waterleidingen t/m 20 mm |
| Lengte | 50 meter |
| Materiaal | PE |
| Merknaam | Uponor |
| Trekkoord | nee |
| Wanddikte | 2,55 mm |